7 Çeşit Kurabiye Tarifi | Lezzetli Tariflerin Adresi - PintSocials 
PASTA 7 Çeşit Kurabiye Tarifi

7 Çeşit Kurabiye Tarifi

6 ay önce     PASTA 0
7 Çeşit Kurabiye Tarifi

1. Merrill Stubbs'tan Gizli Kurabiyeler
Kurucu ortağımız Merrill Stubbs, bu tereyağlı, yıllardır ışıldayan kurabiyeler yapıyor: ilkokul öğretmenleri için tatil hediyesi olarak paketlemek ve tüm hediyeler verildikten sonra kurabiye kavanozu arasından seçim yapmak. Tarifini, başka bir kadından daha önce öğrenen bir kadından öğrenen annesinden öğrendi - ve şimdi Merrill, tarifini kendi çocuklarına ve bize de öğretti. Sırrın ortaya çıkmasına sevindik.


2. Carla Lalli Müzik'ten Tuzlu Biberiye Kurabiye
Carla Lalli Müzik "dekore edilmiş kurabiye" evinde değil, "biscotti / gingersnap / shortbread" türünde bir evde büyüdü. Bu, her tatilin, annesinin dörtlü gruplar halinde pişirdiği ve her misafirinin ailesinin evini terk etmesiyle eve gönderdiği çok lezzetli tuzlu biberiye kurabiyeleri içerdiği anlamına gelir (bekleyin, gelecek yıl gelebilir miyiz?). Carla büyüyüp kendi tatillerine ev sahipliği yapmaya başladığında, bu biberiye kurabiyesinin geleneğini sürdürdü, hamuruna greyfurt kabuğu ekleyerek lezzetini kucakladı ve üstüne lapa lapa tuzu ilave etti. Eğlenceli gerçek: Bu kurabiye gerçekten çok iyi donuyor - biz sadece bu bilgiyi burada bırakacağız.


Chrissy Teigen gelen 3. Tatlı Patates Rom Kurabiye
Her ne kadar Chrissy Teigen kendi kabulleriyle "asla tatlı bir kız olmadı", ancak tarif kutumuzdakine benzemeyen bir tatil çerezi ile bizi şaşırttı. Bu güzellikler şurupta peluş, ipeksi tatlı patateslerle yapılır ve bir yenibahar kokusu ile koklanır. Yine de en iyisi, Luna-dostu olurken (yetişkinler için eğlenceli) şeyleri "yetişkinler için eğlenceli kılan" remi, tereyağı sır ile drizzledler (teşekkürler, rom ve tereyağı özleri!). Chrissy, kurabiye daldırma için fazladan sır yapmaktan ve her bir ısırmanın üzerine serpmek için bir tutam tuz tutmaktan hoşlandığını söylüyor. Chrissy akıllı, iyi bir kurabiye.


4. Çikolata Fıstık Ezmesi Kurabiye (Aka Magic Middles) Emma Laperruque Gönderen
Yemek yazarı ve reçete geliştiricisi Emma Laperruque, terimin farklı fırıncılar için farklı şeyler ifade ettiğini keşfetmeden önce, yıllarca "sihirli ortaları" yiyerek büyüdü. (Durdurulan!) Keebler büyülü middles, chewy şekerli kurabiye battaniyesine sarhoş insides ile vardı; Ciddi Eats hakkında Stella Parks'ın yeniden canlandırılması kurabiyeleri vardı; ve fıstık ezmesi göbekleri ve kek benzeri çıkışları olan Beta Sigma Chi / kilise topluluğu yemek kitabı / gazete klibi versiyonları vardı. Bu sadece iyi şeyler demektir: Bu kurabiyeler söz konusu olduğunda kendi serüveninizi seçebilirsiniz. Ancak chocolate-PB versiyonu seçilecek en lezzetli macera olabilir.

KAYIT ETMEK
 Çikolata Fıstık Ezmeli Kurabiye (aka Magic Middles)
Çikolata Fıstık Ezmeli Kurabiye (Aka Magic Middles)
5. zencefilli hindistancevizi acıbadem kurabiyesi
Bu bademli kurabiye, Şef Samantha Davis'in çocukluğundan en sevdiği muameleden esinlenmiştir: Jamaika hindistancevizi damlası veya baharatlı, taze zencefil ve kurutulmuş hindistan cevizli kümeleri. Onlar için bir özlem çektiklerinde, Sam onları satın almak için “yerel” Jamaika mağazasını ziyaret ederdi - depolamak için tamamen farklı bir New York City'e seyahat ederdi - ama kısa sürede lezzetleri kendi içinde yeniden yaratmanın kusursuz bir yolunu buldu. uzun yolculuk olmadan ev. Bu zencefilli hindistancevizi macaroons'lu Sam'i katıldığı her partide yedekte çekeceksiniz, çünkü kırbaçlanması çok kolay ve gerçek bir kalabalık.


6. Amanda Hesser'dan Badem Biscotti
90'lı yılların başında, kurucu ortağımız Amanda Hesser, bu badem klasikleri etrafında bir biscotti biz-cotti şirketi kurmayı düşündü. 1987'de Atlantik'te bir editör tarafından geliştirilen ve Toskana klasiği biscotti di Prato'ya dayanan tarif, biraz yapışkan ve çok endişeliydi. Amanda, kız kardeşi, annesi ve büyükannesi, tarifin şifresini çözüp basitleştirmek ve herkesin yaptığı gibi hamur kazıma ve katlama hareketlerini netleştirmek için kendilerine sarıldı. Hessers hiçbir zaman biscotti slinging işine başlamazken, her tatil sezonunda çerezi yapmaya devam ettiler ve neyse ki bizim için tarifleri paylaştı. Şimdi, bu sezon tatil swape'lerimiz için bunları pişirmek için heyecanlıyız ya da Amanda'nın ailesi gibi Aralık festivallerinde onları biriktiriyoruz.

Kurabiye tarifleri
7. Aran Goyoaga'dan Portakallı ve Kahverengi Tereyağı
Bir yemekten sonra gerçekleşen kalıcı, nibbling ve sohbet, yemek kitabı yazarı, yemek stilisti ve fotoğrafçı Aran Goyoaga'nın bayramların en sevdiği bölümü oldu. Sadece bunun için İspanyolca bir kelime var, sobremesa (kelimenin tam anlamıyla "masanın üstünde"): güncel olaylar ve dedikodular hakkında derinlemesine bağlantı kurmak ve Bask ülkesinde bir pastane işleten Aran'ın ailesi için her zaman eşlik eden bir zaman madeleine. Aran'ın ailesinin en sevdiği muameleyi üstlenmesi, kahverengi tereyağı sayesinde, bol miktarda tazelikten elde edilen tazelikten oluşan fevkalade derinden çirkindir.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!