Caprese Salatası Nasıl Yapılır? | Lezzetli Tariflerin Adresi - PintSocials 
DETOX Caprese Salatası Nasıl Yapılır?

Caprese Salatası Nasıl Yapılır?

6 ay önce     DETOX 0
Caprese Salatası Nasıl Yapılır?

 

salata çeşitleri

Caprese Salatası Nasıl Yapılır
Caprese salatası yapmanın en önemli kısmı tarifte ya da terkipte değil, içerikte. Çünkü bu, tek tek malzemelerin en iyiyi seçmek isteyeceğiniz gibi tüketildiği bir salata. Ağır olan, renk bakımından zengin ve cildinize bastığınızda su balonu gibi sıkışık hisseden yerel domatesleri arayın. Domatesler kendilerini boş ve sert hissetmemelidir, bu da çok erken toplandıkları anlamına gelir.

Daha iyi lezzet ve dokuya sahip olacak taze mozzarella satın alın. Taze mozzarella daha yumuşaktır ve çevresinde sıvı olduğunu göreceksiniz. Burrata da harika bir seçim, ancak taze, su dolu mozzarella alıyoruz, bu yüzden dilimlendiğinde şeklini koruyacak.

Biraz taze öğütülmüş karabiber ve Gerçek deniz tuzu (satın aldığımız tek tuzdur) veya Maldon Flaked Sea Salt, yüksek kaliteli sızma zeytinyağı ve balzamik sirke ile birlikte baharat için ihtiyacınız olan her şey budur.

Caprese salatası üzerine yeşillikleri atlayabilirsiniz, ancak daha fazla insan beslediğimizde, bu salata ile bir kilise barbeküsünde yaptığımız gibi, daha fazla insanın beslenmesine yardımcı olan, tabana roka veya roka karışımı eklemeyi severiz ve bu biberin tadını çıkarırız. daha yumuşak malzemelerin yanında çıtırtı.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!