Peynirli Makarna Çeşitleri (Squash Rigatoni) | Lezzetli Tariflerin Adresi - PintSocials 
YEMEK Peynirli Makarna Çeşitleri (Squash Rigatoni)

Peynirli Makarna Çeşitleri (Squash Rigatoni)

6 ay önce     YEMEK 0
Peynirli Makarna Çeşitleri  (Squash Rigatoni)

peynirli makarna

 

Cacio E Pepe ile Çok Kabak
Kış gel, sert squash etrafında tutmak için iyi bir dostum. Türüne bağlı olarak, aylar olmasa da haftalarca iyi kalır. Çoğu süpermarket gezisinde bir ya da iki tane alacağım - butternut, meşe palamudu, kabocha, neyin var? - ve planladığım şeyi yapmak istemediğimde (ya da ahem, don planlanan hiçbir şeyim yok). İkinci senaryoda, genellikle cacio e pepe gibi bir şeye dönüşür. Bu sürümde, makarnaya göre üç kat daha fazla delicata ezmesi var, bu da ağırlıkça yani bir salata yapmak için çengelden uzak olduğum anlamına geliyor.

Karamelize! Krem! Yumurtalar!
Aralık Ayının Tarifini, karamelize krem ​​yumurtalarını, geçen hafta yaptım, bu da onları tekrar en kısa zamanda yapmam gerektiği anlamına geliyor. Tost ve limon suyunun sote yeşilliklerini ekleyin ve bu - eller alkışlar - akşam yemeği (veya kahvaltı!). Bunları çalışırken görmek istiyorsanız, aşağıdaki videoyu izleyin ve / veya Instagram'da benim, kocam ve kediyle takılmaya gelin (hiçbirimiz kameraman değiliz, önceden özür dileriz).

Salata Kızartma
Süper kremalı mavi bir peyniri tostun üzerine yayın. Çıtır çıtır, asma salatası. Bunun için bir tarif gerekmez, ancak isterseniz burada. Bir T izleyin veya istediğiniz şekilde zıplamak için bir trambolin olarak kullanın. Kereviz ve turp yerine, altın pancar ve rezene yapabilir, ya da Brüksel lahanası ve brokoliyi traş edebilirsiniz. Sen söyle.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!